ESS-ENN Timber AB

Skruvbyvägen 2A
360 53 Skruv
Sverige

Tel: +46 478 208 00
Fax: +46 478 208 01
E-mail: info@ess-enn.se
Org.Nr 556381-7211

Göran Johansson

Styrelseordförande

Mobil +46 70 55 316 45
goran.johansson@ess-enn.se

Maud Johansson

Ekonomichef

Tel. +46 478 208 31
maud.johansson@ess-enn.se

Carola Evaldsson

Ekonomiassistent

Tel. +46 478 208 32
Mobil +46 72 242 02 29
carola.evaldsson@ess-enn.se

Robert Elmgren




Försäljningschef/Inköp

Tel. +46 478 208 33
Mobil +46 70 232 01 87
robert.elmgren@ess-enn.se

Mats Berglund


Säljare

Tel. +46 478 208 23
Mobil +46 73 066 69 98
mats.berglund@ess-enn.se

Peter Gill

Produktionschef

Tel. +46 478 208 19
Mobil +46 70 300 22 26
peter.gill@ess-enn.se

Anders Johansson 


Produktionsplanering/Ordermottagning

Tel. +46 478 208 07
Mobil +46 70 390 84 90
anders.johansson@ess-enn.se

ESS-ENN Timber AB
Skruvbyvägen 2A
360 53 Skruv
Sverige

Tel: +46 478 208 00
Fax: +46 478 208 01
info@ess-enn.se

Org.Nr: 556381-7211

Limfog     Hyvlade trävaror     Biobränsle     Certifieringar     Kontakt

ESS-ENN har i över 30 år producerat och levererat ett brett sortiment av träprodukter över hela världen. ESS-ENN har idag en av Sveriges största och modernaste produktionsenheter av limfog samt eget hyvleri.